ثبت نام ترم دوم

به اطلاع دانشجویان عزیز مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی هسته ای-پرتوپزشکی می رسانم که ثبت نام ترم دوم از هفته اینده اغاز خواهد شد. به همین منظور من روزهای ٢ شنبه و ٣ شنبه و ۴ شنبه ١۴ تا ١۶ بهمن از ساعت ١٠ تا ١٣ در اتاقم در فیزیک پلاسما حضور خواهم داشت. لازم به یاداوری است که کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل لازم است در موعد مقرر ثبت نام خود را زیرنظر مدیرگروه و با کسب امضای ایشان انجام دهند. عواقب ناگوار ناشی از عدم ثبت نام یا عدم مراجعه به مدیر گروه به عهده شخص دانشجو خواهد بود

/ 7 نظر / 29 بازدید

سلام خانم دکتر. امکانش هست کسی پروژه رو ترم 6 برداره؟چون من با یک ترم تابستان می تونم 7 ترمه تموم کنم.

محمود حیدری

سلام عرض شد استاد. با توجه به بارش برف من امروز (دوشنبه) امدم دانشگاه ولی اجازه ندادند بیاییم فنی. فردا باز هم خدمت میرسم ولی اگر شرایط همینگونه ادامه پیدا کرد چه دستوری می فرمایید؟

مدنی

سلام. با توجه به اعلام نشدن نمره ها امکان برداشتن درس امتحان جامع فراهم نشد و در نتیجه با وجود پرداخت شهریه، نتوانستم انتخاب واحد انجام دهم! از آنجا که شاغل هستیم و برای مراجعه به دانشگاه با مشکلات زیادی مواجه می شویم، لطفا راه حلی پیشنهاد بدهید!!!

مدنی

ممنون از توجه شما. دکتر جامعی دکتر نصیری نژاد دکتر منفرد همچنین درس آشکارسازی پیشرفته ضمنا لطفا راهنمایی کنید که برای انتخاب واحد چه کاری باید انجام بدهیم؟! زمان ثبت نام با تاخیر چه روزی است؟!

مدنی

استاد لطفا ترتیبی بدهید که برای انتخاب واحد نیازی به مراجعه به دانشگاه نباشد. با تشکر از پگیری شما

مدنی

شما لطفا دارید.ولی همچنان به دلیل عدم اعلام دو درس دکتر جامعی و دکتر منفرد، نمی توانیم امتحان جامع را اخذ نماییم.[کلافه]

مدنی

مشکل ما همچنان پا برجاست....