تصویب پروپوزال های ارشد و دکتری

قابل توجه کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی مهندسی هسته ای- پرتوپزشکی

دانشجویان عزیز لازم است به موارد زیر توجه نمایند:

1- لیست دروس ارشد و دکتری همراه با موارد الزامی و اختیاری و پیش نیازها روی برد طبقه سوم فیزیک پلاسما نصب است. دانشجویان در انتخاب دروس دقت نمایند تا در فارغ التحصیلی مشکلی نداشته باشند.

2- دانشجویان ارشد تا ثبت نام ترم سوم و دانشجویان دکتری حداکثر یک ترم پس از آزمون جامع باید پروپوزال خود را در گروه مصوب کرده باشند. پیامدهای هرگونه تاخیر به عهده دانشجو است. ( البته ارائه و تصویب پروپوزال قبل از این تاریخ بلامانع و مایه تقدیر می باشد).

3- دانشجو موظف است کلیه مراحل ارائه پروپوزال و رفع نواقص داوری و پژوهشی را تا تصویب نهایی در شورای پژوهشی دانشگاه شخصا پیگیری نماید.

4- قبل از تعریف پروپوزال با اساتید محترم گروه، از پژوهش دانشکده، طبقه دوم دانشکده فنی، در رابطه با ظرفیت آزاد استاد راهنمای خود سوال کنید.

5- قبل از تعریف پروپوزال با اساتید خارج از گروه، نیز با ارائه یک نامه به شورای گروه امکان انجام پروژه را از نظر موضوع و استاد راهنما، استعلام نمایید تا مراحل کارتان سریعتر انجام شود.

/ 2 نظر / 22 بازدید

سلام استاد عزیز سر کلاس جنبه فرموده بودین یاداوری کنیم که ادرس سایتهایی که میتونیم برای پروژمون ازشون استفاده کنیمو بدین و متاسفانه فراموش شد میشه اسامیشونو بفرمایین که در تعطیلات ازشون استفاده کنیم ؟؟! ممنون [لبخند][گل]

استاد گرامی عیدتان مبارک