شرایط کارآموزی در اصفهان

با کمال مسرت به اطلاع دانشجویانی که جهت انجام کارآموزی در مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان ثبت نام نموده اند می رسانم که پس ازپیگیری ها و تماس های مکرر علاوه بر مهیا شدن شرایط اعزام، جهت مهمانسرا و غذا در مدت اقامت، هماهنگی های لازم انجام شده است. بنابراین اعزام در تاریخ مقرر صورت می گیرد. گروه اول شامل خانم ها: اسدی-رعنایی-یکدل و قلمبر آقایان:کفاش-احمدی نژاد-قیطاسی-شیریان-کلاته قدمی-رسولی-عبداللهی و ذالنوری 17 تیرماه به سازمان انرژی اتمی اصفهان مراجعه نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی، در ساعات حضور به دفترم مراجعه کنید. به نکات زیر توجه داشته باشید:

1) رعایت حجاب و کلیه شئونات اسلامی

2) رعایت مقررات سازمان انرژی اتمی ایران وپیروی از کلیه قوانین آن

3) توجه و دقت مضاعف در کار با تجهیزات شامل:

الف) دقت در فراگیری و مشاهده دقیق سیستم ها

 ب) دقت در نگهداری از تجهیزات ظریف و گرانقیمت

ج) و از همه مهم تر، دقت در حفاظت از خود در مقابل پرتوها

هزینه اولیه ای که برای استفاده از خوابگاه اعلام کرده اند معادل شبی 50 هزارتومان به ازائ هر نفر-خوابگاه است. (مشابه هتلها با افزایش نفرات در مهمانسرا هزینه از 50 هزارتومان افزایش می یابد، به طور متوسط برای هر نفر شبی 15000 تومان در نظر گرفته اند). کلا دو تا مهمانسرا یکی جهت خانم ها و یکی جهت آقایان تدارک دیده شده است. به علاوه یک وعده غذای گرم در روز که در روزهای عادی نهار سرو می شود و در ماه مبارک رمضان افطاری یا سحری ارائه می گردد. غذا هم هزینه جداگانه ای دارد. البته با مسئول اموری مالی چانه زنی های مکرر را هم کرده ام که قول داده اند مذاکره کنند اگر شد تخفیف بدهند. برای همگی ارزوی موفقیت کرده وامیدوارم الگوهای شایسته ای از گروه ارائه نمایید تا در آینده با استقبال سازمان در پذیرش کارآموز مواجه باشیم.

/ 3 نظر / 19 بازدید
دانشجو

سلام و تشکر بابت زحمتی که برای کاراموزی کشیدید اما یک سوال!این موضوع تخفیف هایی که قرار بدن چه زمانی مشخص میشود؟که اگر انجام نشد ما فرصت انصراف داشته باشیم

بینام

سلام استاد مگه می خوان هتل 5 ستاره به ما بدن؟ اسمش روشه خوابگاه !!!! حتما میخوان هممونو هم توی یه اتاق اسکان بدن دیگه؟!!!!! یه ذره هم باید به فکر ما باشید. خوابگاشون چند نفرست؟

سلام/واقعا برای کار اموزی کدوم دانشجو تو این کشور انقدر هزینه میکنه؟خیلی از سازمان ممنونم که انقدر برای ما ارزش میذاره.انصافه پول یک ترم رو برای کاراموزی 2واحدی بدیم