هفته آخر

قابل توجه دانشجویان درس معادلات دیفرانسیل که با آقای جمالی نظری کلاس دارند. ایشان در هفته جاری( آخرین هفته سال 90 ) حضور ندارند ولی قول داده اند تمام کلاس های قبلی خود را در سال 91 جبران نمایند.

همچنین کلاس مقدمه ای بر علوم و تکنولوژی هسته ای من که در روز های شنبه برگزار می شود از سال 91 در محل اتاق 107 دانشکده فنی تشکیل خواهد شد.

پیشاپیش سال نو را تبریک می گویم.

/ 9 نظر / 17 بازدید
90

از تلاش و پیگری شما بسیار منونم سال نو شما هم مبارک...

از پیگیری شما استاد مهربان صمیمانه متشکرم.انشاءالله سالی خوب داشته باشید

دانشجو

سلام استاد یه سوال تخصصی داشتم: فاکتور لود(لود فکتور) به چه مفهومیه؟ که برحسب درصد بیان میشه

استاد سال نو پیشاپیش مبارک[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] انشاالله سال خوبی برای هممون باشه[لبخند][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

دانشجو

در مبحث مقایسه ی راکتور ها دیده بودم که چند راکتور رو با هم مقایسه کرده بود و لود فکتورشون با هم فرق میکرد

محمد

سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو امید وارم که سال خوبی را به همراه شما در پیش داشته باشیم از پی گیری های شما در زمینه حل مشکلات دانشجویان کمال سپاسگذاری را به نوبه خودم دارم سوالی هم داشتم: نمونه سوالات مقدمه تکنولوژی هسته ای که قبل از عید به دانشجویان دادید باید جواب های آن را برایتان برای جلسه بعد از عید بیاوریم یا نیازی نیست؟ نوروز وسال 91 بر شما خوش ...

amir TVS

سلام & خسته نباشید محل کلاس انگاری به 202 ساختمان فنی انتقال پیدا کرده است !

سحر

سلام استاد. روزتون بخیر. استاد هرجا از ما تحقیق میخوان میگن منبعش معتبر باشه. سایتای خوب که باز نمیشه کتابایی هم که راجع به انرژی هسته ایه یا خیلی گرونه یا اصلا پیدا نمیشه یا تو کتابخونه هست و بهمون قرض نمیدن. تحقیق کردنم کار 1 ساعت 2 ساعت نیست که بشه تو کتابخونه انجامش داد. پس ما چیکار کنیم!!!

در مهندسي برق لود فكتور به ضريب بار گويند .