هزینه اقامت در اصفهان

قابل توجه دانشجویانی که مایل به گذراندن کاراموزی در مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان می باشند ١) در هفته اینده برگه های کاراموزی خود را از اموزش تهیه کرده و جهت امضا به اینجانب مراجعه کنید( همراه داشتن برگه ها در مراجعه به اصفهان الزامی است) ٢) بخش مالی سازمان بابت ٢١ شب اقامت در مهمانسرا و ٢١ وعده غذای گرم ، جمعا به ازائ هر دانشجو ٢٠٠ هزارتومان تقاضا کرده است. پرداخت این هزینه اختیاری است و ارتباطی به کاراموزی ندارد. بنابراین در صورتی که مایل به استفاده از امکانات رفاهی سازمان نیستید می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای کاراموزی خود را بگذرانید و شخصا نسبت به رفع نیازهای خود اقدام نمایید. شماره حساب و اطلاعات لازم در این زمینه در دفتر ریاست دانشکده، اموزش و دفتر اینجانب موجود است. ٣) هر گونه انصراف را تا یک شنبه حضوری یا تلفنی به من اطلاع دهید.

/ 6 نظر / 19 بازدید

نمیشه از پولی که بابت کارآموزی دادیم مقداری از هزینه ها رو جبران کرد؟

دانشجو

ضمن خسته نباشید خدمت شما خانوم دکتر عزیز ! اما سازمان فکر کرده که داره خدمات رفاهی میده یا اینکه به چند تا دانشجوی بی نوای دانشگاه آزادی که دارن فارق التحصیل می شن داره این امکانات رو ارائه میده؟؟!! یعنی سازمان چی با خودش فکر کرده ؟؟ 200.000 تومان ؟؟!![هیپنوتیزم]

سلام جواب مقدمه کی میاد؟

دانشجو

سلام وقت به خیر باتوجه به اینکه این هفته ,هفته پایانی ترم هست احتمال اینکه روز شنبه هم دانشگاه تشریف داشته باشید هست؟؟

از زحمات شما واقعا نهايت تشكر و قدرداني را دارم استاد عزيز

عبیات

با سلام خدمت استاد ارجمند می خواستم بپرسم که اونهایی که برای گروه دوم کارآموزی ثبت نام کردند باید چی کار کنند ؟ کلاس توجیهی گداشتید یا باید قبل از سفر به شما مراجعه کنند؟هزینه دقیقا همین مبلغ گداشته شده در سایت است؟