کارآموزی دستگاههای پرتو پزشکی

دانشجویانی که در ترم گذشته درس کارآموزی دستگاههای پرتو پزشکی را اخذ و هنوز نمره ایشان ثبت نشده است موظفند در اسرع وقت نسبت به تکمیل گزارش و مراجعه به اساتید محترم جهت ثبت نمره اقدام کنند. مسئولیت تاخیر در این امر به عهده دانشجو می باشد. اسامی دانشجویان فاقد نمره در برد طبقه سوم پلاسما نصب گردیده است.

/ 3 نظر / 79 بازدید

ببخشید پر حرفی کردم ولی لازم بود یکی از اساتید خوبم گفتن اگر جایی بی قانونی و کار اشتباهی شد شما اعتراضتون رو بکنین از کسی نترسین روزی شما دست خداست نه مردم[لبخند] من هم هیچ دلیلی برای دروغ و زیر آب زدن ایشون ندارم چون آخرش تو یه وجب جا میخوابم ممنون[قلب]

سلام خانم دکتر. ما باید چیکار کنیم ؟ تورو خدا شما بگید. ما چه گناهی به درگاه خدا کردیم که باید اینجوری عذاب بکشیم؟چرا هر لحظه باید با نگرانی صفحه دانشگاه رو باز کنیم و ببینیم یه درس دیگه یا حذف شده یاروزش تغییر کرده یا اسم استاد عوض شده؟وظیفه یه مدیر گروه چیه؟ خیلی جالبه ... درسو با استادی ارائه می دن و خود استاد بی خبره!!!!!و بعد چند هفته می فهمه که در اون روز و ساعت درس داره!!! وجالب تر از اون اینکه استاد تواون ساعت کلاس دیگه ای داره!!!!خیلی راحت هم می گن استادو عوض می کنیم. ما اگه می خواستیم با استاد دیگه ای برداریم از اول این کارو می کردیم یا اصلا اون درسو بر نمی داشتیم. کسی هم جرات اعتراض نداره.یعنی هیچ کس در دانشگاه نمی خواد جوابگو باشه؟ مسئول ازمایشگاه برق میگن ما به گروه هسته ای از وسط تابستان گفته بودیم که در صبح چهارشنبه این درسو با هسته ای ها ارائه ندید پس چرا ارائه شده؟ این اشتباه مابوده یا اشتباه دانشگاه؟ما رو ببخشید این اعتراض و به شما می کنیم چون چاره دیگه ای نداریم.

سلام سفرتون به خیر و خوشی انشاء الله [لبخند]