برد پژوهشی دانشکده

به این وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی دانشکده می رسانم که برخی مقررات و مواردی که مکررا مورد سوال قرار می گیرد در برد پژوهشی دانشکده قرار داده شده است. بنابراین مراجعه شما به این برد الکترونیکی قبل از حضور در دانشکده می تواند بسیار در تسریع امورتان موثر باشد.

قبل از نگارش پروپوزال با مراجعه به برد پژوهشی راهنمای نگارش پروپوزال را مطالعه و تمام مراحل ان را اجرا کنید تا پروپوزالها به صورت کامل به شورای پژوهشی رسیده و مجددا برگشت نخورد.

شرایط اخذ نمره و تشویقی از مقالات را نیز مطالعه کرده و مدارک خود را کامل تحویل پژوهش دهید تا در اسرع وقت کار شما انجام شود.

برای مراجعه به برد پژوهش مراحل زیر را انجام دهید:

سایت واحد علوم و تحقیقات>دانشکده ها>دانشکده فنی و مهندسی>برد پژوهش

/ 3 نظر / 22 بازدید
باقری مفیدی

فرم ها وایین نامه ها در این سایت قدیمی است. مثلا لیست ژورنالهای ISI برای سال های گذشته است و یا آیین نامه مربوط به لیست اسامی در مقاله مربوط به سال 92 (734519/73)است درحالیکه آیین نامه جدید 25622 اجازه قراردادن نام افراد دیگر نیز در مقاله می دهد

باقری مفیدی

لیست ژورنالهای ISI سال 2014 از معاونت پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران: http://www.iust.ac.ir/find.php?item=8.7089.33434.fa

علیرضا آزادبر

سلام خانم دکتر. از زحماتتتون سپاسگزارم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه یکی از استادان پایان نامه از سازمان انرژی اتمی میباشد آیا آوردن نام ایشان در مقاله مستخرج از پایان نامه مشکلی وجود دارد؟