تعطیلات تابستانی دانشگاه

قابل توجه دانشجویان عزیز

کلیه دانشجویان توجه کنند که دانشگاه از ١٨ مرداد تا پایان تعطیلی( یا تعطیلات) عید فطر، تعطیل می باشد. بنابراین جهت انجام امور اداری خود عجله کنند. همچنین من هم از تاریخ ١٣ ام به مرخصی می روم و نیستم. پس لطفا دران هفته از مراجعه به دفترم خودداری کنید.

و اما دو نکته که بابتش مراجعه کرده بودید حضوری یا نظری:

١) کامنت (یا نظرات) ها صرفنظر از تایید و تشکر یا انتقاد و شکایت به اشتراک گذاشته می شوند مگر این که از استاد یا شخص خاصی اسم برده شده باشد که عدم نمایش ان به منزله ی تایید یا جانبداری نیست. بلکه از ان جا که این فضا کاملا عمومی و قابل مشاهده همگانی است، وقتی با اسم انتقاد می کنید، محاکمه می کنید و حکم می دهید، بدون شنیدن دفاع طرف مقابلتان، پخش ان منصفانه نیست. لااقل من این کار را نمی کنم.

٢) در رابطه با صفحه نظر سنجی که برای اساتیدتان پر می کنید ومی خواستید بدانید ایا قابل مشاهده هست یا خیر، من از مرکز کامپیوتر پرسیده و ایشان هم از مسئول بالاتر و ... خلاصه ،نظر سنجی اساتید کاملا غیر قابل دسترسی است. این فرم ها پس از پر شدن توسط دانشجو یان بلافاصله غیر قابل رؤیت می شود. حتی برای خود دانشجو. هیچکس به ان دسترسی ندارد و به جز امار کل کلاس هیچ جزئیات دیگری قابل مشاهده نیست.

تابستان به همگی خوش بگذرد و قدر لیالی قدر را بدانید.

التماس دعا

/ 3 نظر / 17 بازدید

هرسال وقتي.....(تاريخ تولد)......هزاران شهاب به سمت زمين هجوم مياوردن از خودم مي پرسيدم چه اتفاقي افتاده که آسمونيا ميخوان خودشونو به زمين برسونن؟.... و امسال فهميدم اونا به پيشواز حضور مسافري ميان که زمينو با گامهاي مهربونش نوازش کرد تا سفرشو از خودش به خدا شروع کنه .... استاد عزیز تولدتون مبارک ******************************

ورودي88

باسلام وآرزوي قبولي طاعات خوستم بگم وقتي ما به هيچ عنوا ن به شخص مورد نظر دسترسي نداريم واز شما مكررا در خواست كمك كردن داريم تا راهنماييمون بفرماييدو حتي ايشون نيستن تا از خودشون دفاع كنند،حقيقتش ما راه ديگه اي جز همين وبلاگ به ذهنمون نميرسه براي احقاق حقمون ،هر چند كه اين هم بي نتيجه است..

...

سلام خانم دکتر نمره های کنترل خطی با اینکه اعلام شده و به نظرم قطعی هم شده هنوز وارد سایت نشده. میشه لطف کنید پیگیری کنید؟