آزمایشگاههای هسته ای و آشکارسازی

قابل توجه دانشجویانی که روز سه شنبه بعد از ظهر آزمایشگاه فیزیک هسته ای یا آشکارسازی را اخذ کرده اند. به علت حذف این گروه توسط استاد محترم درس دانشجویان هر چه سریع تر به آقای نظرپور مراجعه و در یکی از گروههای دوشنبه بعد از ظهر یا چهارشنبه عصر ثبت نام نمایند.

همچنین دانشجویانی که در سال جاری فارغ التحصیل می شوند و هنوز این آزمایشگاهها را نگذرانیده اند نیز با مراجعه به آقای نظرپور درس را در ترم جاری اخذ کنند.

/ 5 نظر / 17 بازدید
ورودی 90

باعرض سلام وخسته نباشید خانوم دکتر فردا(31/6/90) شما در دفترتون تشریف دارید؟ اگر دارید چه ساعتی؟ باتشکر فراوان

دانشجو

باسلام خانم دکتر فکر نمیکنید برای این تغییرات کمی دیر شده؟ خدا میدونه این دانشگاه ما کی میخواهد غیر پول گرفتن نظم وانضباط را یاد بگیرد !!! اصا میتونه یاد بگیره؟

سال آخری انشاالله

سلام این خوبه که از بچه ها فید بک می گیرین نمی بایست بعضی از اساتید تو این رشته بمونن. ممنون که سعی در ارتقاع سطح علمی دارین البته این به معنی این نیست که اگه استادی عوض شده یعنی ایشون مشکل داره هست. ما باید توانایی عالی بودن تو ایران رو داشته باشیم. با سخت گرفتن استاد احدی مشکل نداره حتی سخت گیری طی ترم خیلی بهتر از سخت گیری بی مورد انتهای ترم هست ممنون از شما

دانشجو

باسلام خدمت شما توی لیست دروس فقط چهارشنبه آزمایشگاه فیزیک وآشکارسازی ارائه شده است و از دوشنبه خبری نیست

دانشجو_سال آخری

با عرض سلام خانم دکتر اگر دلیل حذفش را هم بگین ممنون میشیم!فکر میکنم از این جور اتفاق ها فقط در این دانشگاه رخ بده که یکدفعه و آن هم پس از انتخاب واحد کلاس دچار تغییرات میشه !!! سوال دیگری هم دارم درباه ی حذف کلاس: ظرفیت کلاس تا چه حد باید باشه تا حذف نشه!؟؟؟ من درسهایم را به موقع برداشتم ولی این مشکل را هر ترم داریم که کلاس مورد نظر به حد نصاب نمیرسه و حذف میشه...