ثبت نمرات و عدم حضور در هفته اول شهریورماه

ماه رمضان برشما مبارک و طاعات قبول

1) با توجه به تذکر دانشجویان عزیز از آقای نظرپور خواسته شد که که حتما عدم ارائه نمره توسط اساتید را پیگیری و با اساتیدی که نمره رد نکرده اند تماس بگیرند. برای تسهیل و تسریع این امر دانشجویان عزیز حضوری یا تلفنی نام اساتید مورد نظر را به آقای نظرپور اطلاع دهند.

2) هفته آینده (یکشنبه 6 شهریور) مرخصی هستم. بنابراین یا روز 30 مرداد و یا 13 شهریور جهت مسایل خود می توانید به اینجانب مراجعه کنید.

3) روز یکشنبه 30 مرداد طبق قرار قبلی از 10 تا 12 خواهم آمد ولی ساعت 10 دفاع تز یکی از دانشجویان کارشناسی ارشد است و احتمالا حدود ساعت 11 به بعد در دفترم خواهم بود.

/ 20 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دانشجو

سلام استاد دکتر سارنگ این ترم درس مبانی مهندسی برق را ارائه نمی دهند؟

دانشجو

باسلام تا کی قراره دانشجو ها چوب استادهای بورسیه ای و تازه دکتر شده دانشگاه رو بخورن؟؟به عنوان نمونه تخصص آقای ابدی چیه که آچار فرانسه شده و درسهای:الکترونیک&فیزیک هسته ای&سیستم کنترل خطی&فیزیک 2&مبانی برق باید ارائه بده و مجبوریم از وجودشون بهره ببریم؟؟؟؟لطفا کمک کنید.حداقل درس سیستم های کنترل خطی رو به دکتر چراغپور بدین اگه امکان داره

سلام استاد. مرسی که به نامه ها جواب می دهید. انتظار نیست که درس ترم 3و 2 با ترم 7 و 6 هماهنگ باشه. قبول. اما آشکارسازی و جنبه ها که دیگه خیلی نزدیک هم هستن. اما ساعتاشون همزمانه. اگه دیر نیست یه تجدید نظر بفرمایید. شما می فرمایید درس بخونید که حواشی مشکل ساز نشه. من می گم واسه بعضی درسا محاله. استاد گاهی متن حاشیه میشه. شما جلوی این اساتید رو بگیرید. ما به درسمون می رسیم. نه اینکه اولین سوال اولین جلسه دغدغه ی ما باشه واسه نمره ای که واقعا بی معنی شده تو دانشکده. به همکلاسی خوبم آقای قیطاسی حق می دم. ترم پیش در طی 24 ساعت 12 واحد تخصصی و 2 واحد عمومی امتحان داشتم. این حجم فشار رو کاملا مدیون خودم نیستم این رو درک کنید. ضمنا شما می فرمایید بر اساس وقت آزاد اساتید. خب سوال من اینه اساتید اصل وقتشون رو کجا پر می کنند؟ منزل؟ شرکتشون؟سازمان؟ شهید بهشتی؟ شریف؟ بوشهر؟ مگه کلاس کنکور در منزل ما هست که وقت خالی این عزیزان منت گردن ما باشه؟

دانشجو

سلام.طاعاتتون قبول.استاد دروس مکانیک آماری ومقدمه ای بر علم مواد هر 2از دروس ترم 5می باشد متاسفانه امتحان هر دو1/11میباشد.

سلام.استاد سارنگ تصمیم نداره نمره برق رو اعلام کنه؟

با سلام. لطفا در جلسات گروه به اساتید بگید کمی برای دانشجو احترام قائل بشوند. ما کیسه بکس اونها نیستیم. نه جواب سلام نه جواب تلفن نه جواب میل نه احترام در حرف زدن. مگه حر سلامی طمع توش هست؟ شاید کار واجبی سئوالی مشورتی داریم. هر روز داره بدتر میسه.

ورودی89

سلام استاد جواب سوالم را دفعه قبل ندادید ، پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای کارگاه های آموزشی برگزار کرده آیا برای دانشجوی کارشناسی ترم 3 مفید است؟ کدام کارگاه؟ ممنون که با صبوری به سوالات ما جواب میدهید[گل][گل][گل]

سلام استاد اگه الان که ترم 5 میشیم و تازه هسته ای 1 رو با موفقیت! پاس کردیم هسته ای 2 برداریم زوده؟ضمنا شما که در رأس امورین اینکه گفته میشه باید برای باز شدن انتخاب واحد علاوه بر شهریه ثابت 150ت ناقابل هم بریزیم صحت داره؟کمرشکنه باورکنین

با سلام مکانیک آماری و مهندسی نیروگاه نیز تداخل ساعت و روز دارند. لطفا کمی مساعدت نمایید.

رضا قیطاسی

با تشکر از پاسختون. استاد گرامی در حسن نیت شما و تلاشی که در زمینه ی برنامه ریزی و به خصوص تدریس انجام میدید شکی نیست و اینجانب منکر زحمات شما نمیشم و لی فکر می کنم یه مقدار هم باید شرایط دانشجو و حقوقش هم باید لحاظ بشه و همه چیزو گردن دانشجو نذاریم و همیشه انگشت اتهام به طرف دانشجو گرفته بشه ودر نهابت هم همیشه دانشجو محکوم شه. مشکلاتی که به وجود میاد رو تا حد زیادی قبول دارم ولی باور کنیدگاهی نحوه ی برنامه ریزی کلاس ها مزید بر علت شده ومشکل آفرین.خود بنده این ترم حتی اگر 15 واحد اخذ کنم باز هم باید کل هفته به جز 4شنبه که اصلا برای من درسی ارایه نشده به دانشگاه بیام.خودم رو به عنوان مثال عرض میکنم نه اینکه خدایی نکرده فقط به دنبال حل مشکل خودم باشم. خانم دکتر سعی حقیر بر سیاهنمایی و منفی جلوه دادن اوضاع گروه نیست و همیشه از جانب بنده این سعی صورت گرفته که از نکات مثبت و تلاش مخلصانه گروه به صورت عام و شما به صورت خاص قدر دانی بشه.در هر نهاد و گروهی مشکلات ومعایب ومحاسن وجود داره و سعی ما اکثریت دانشجویان بر تذکر صمیمانه در جهت موفقیت و رضایت روز افزون این گروه بوده و انشاالله خواهد بود ونه موضوع دیگری.