آزمون جامع دانشجویان دکتری

به اطلاع دانشجویان عزیز دکتری که در ترم جاری آزمون جامع ثبت نام کرده اند، می رسانم که آزمون جامع روزهای 28 و 27 اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

جهت آزمون جامع 4 امتحان حدودا 2 ساعتی به شرح زیر برگزارمی گردد:

1- درس مباحث پیشرفته در آشکارسازی و دزیمتری: صبح روز اول

2- درس مباحث پیشرفته در روشهای درمان با پرتوها: بعد از ظهر روز اول

3- مباحث پیشرفته در سیستم های تصویرگر پزشکی (با پرتوهای یونساز و غیر یونساز): صبح روز دوم

4- یکی از دروس اختیاری: بعد از ظهر روز دوم

آزمون ردیف های اول تا سوم برای کلیه دانشجویان الزامی است و جهت ازمون ردیف چهارم، دانشجو یکی از دروس اختیاری را با نظر استاد راهنما انتخاب می نماید.

لذا ضروری است ظرف یک هفته از تاریخ این اطلاعیه دانشجویان عزیزی که در آزمون جامع ترم جاری ثبت نام نموده اند، جهت تعیین درس اختیاری به مدیر گروه مراجعه نمایند تا گروه به موقع برنامه ریزی کند.

/ 11 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مدنی

با سلام. من و تعدادی از دوستان تازه این اطلاعیه را دیده ایم و در خواست داریم که مدت بیشتری را برای مراجعه به جناب عالی اختصاص بدهید. البته ما در نظر داریم درس اثرات رادیوبیولوژیکی را امتحان بدهیم. غیر از اعلام به شما باید فرمی را هم پر کنیم یا خیر. با تشکر

روزبه

سلام استاد محترم سرکار خانم دکتر اطهری از بابت تمام زحمات شما بابت مشکلات دانشجویان بی نهایت سپاسگزارم درس اختیاری که من گذرانده ام(شتابدهنده ها با دکتر سرداری ) می باشد. با توجه به بعد فاصله ایا برای اعلان درس اختیاری نیاز به امدن حضوری می باشد؟ البته شما هرموقع دستور بدهید اطاعت میکنم با تشکر وقدردانی فراوان:روزبه همتعلی زاده

عليرضا آزادبر

سلام خانم دكتراطهري اگر ممكن است درس شتابدهنده براي آزمون جامع به عنوان درس انتحابي در نظر گرفته شود.از شما تشكر ميكنم.

مدنی

با سلام مجدد. من درس اثرات رادیوبیولوژی (دکتر شیرازی) را امتحان خواهم داد. با تشکر

جنبه های زیست محیطی

با سلام و خسته نباشید، استاد محترم اگر امکان دارد امتحان میانترم این درس را در تاریخ دیگری برگزار کنید، حجم مطالب خیلی زیاد است.

خلقی

باسلام وخسته نباشید خانم دکتر من برای امتحان جامع درس اثرات زیست محیطی پرتوهارا با آقای دکتر شیرازی انتخاب کردم.ممنون

با سلام . درگذشت استاد رحیم کوهی را به شما و جامعه ی علمی کشور تسلیت عرض میکنم

دانشجو89

سلام.خانوم دکتر توی دفترچه سوالات ارشد پرتو پزشکی نوشته به 3 درس پاسخ دهید.میخواستم بدونم اگه بیشتر پاسخ بدیم ایا نمره اش محاسبه میشه؟مثلا به 10 سوال ازهر 4 درس پانزده سواله جای 15 سوال از 3 درس جواب بدیم

1

سلام استاد.ببخشید مزاحم میشم می خواستم ازتون خواهش کنم یک کتاب خوب زیان اصلی در مورد رشته ی بنده که قابل درک باشه و بتوانم زبان تخصصی خودم را ارتقا بدم بهم معرفی کنید. بنده دانشجوی مهندسی هسته ای -راکتور مقطع کارشناسی و ترم 6 هستم ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

نویده آقائی

برای تمام همکلاسی های عزیزم آرزوی موفقیت در این امتحانات را دارم.