کارآموزی ترم دوم 90-91

قابل توجه دانشجویانی که در ترم جاری جهت درس کارآموزی ثبت نام کرده اند و تا کنون موفق به جایابی نشده اند.

همانطور که میدانید پس از تلاش و مذاکرات مفصل موفق شدیم با گذراندن دوره کارآموزی به مدت سه هفته بصورت تمام وقت در مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان با سازمان انرژی اتمی ایران به توافق برسیم. گروه اول از 17 تیر لغایت 5 مرداد و گروه دوم از 7مرداد لغایت 25 مرداد پذیرش خواهندشد.ظرفیت هر گروه 12 نفر می باشد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.

دانشجویانی که در این ترم ثبت نام کرده اند ظرف هفته جاری به آموزش مهندسی هسته ای خانم توکلی مراجعه کرده و نام، شماره دانشجویی، تاریخ مناسب جهت اعزام و تقاضای استفاده از مهمانسرای سازمان را اعلام نمایند. عدم مراجعه به معنی انصراف بوده و اسامی جدید جایگزین خواهند شد.

/ 6 نظر / 17 بازدید

سلام استاد به خاطر پیگیری ها وتلاش هاتون ممنون. کسانیکه در تابستان با دکتر پذیرنده آز آشکار یا هسته ای دارند چه برنامه ای براشون پیش بینی شده؟ممنون

88

سلام.استاد من قصد دارم توی تابستون امسال بردارم.اما نه توی سازمان.از الان باید اقدام کنم ؟

علی

فقط اونهایی که کارآموزی رو برداشتند؟

سلام استاد عزیز خسته نباشید. امتحان که تموم شد. اما استاد منصفانه تر نبود از فصلی که توی زمان خیلی کمی درسش دادین و در داقع اصلا زمانی برای برسیش نگذاشتیم ( فصل 5 ) یه مسئله 2 نمره ای نمیدادین؟ شاید اگر جای اون سوال از فصل هایی که توی کل ترم روشون کار کرده بودیم سوال میدادین هم ما نتیجه ی توی کل ترم درس خوندن و اماده بودنمون رو میگرفتیم و هم نمره های خوبمون خستگی یک ترم رو از دوش شما برمیداشت. عذر میخوام اگر دخالت کردم. ممنون.

سلام. استاد من هم با نظر این دوستمون موافق هستم . به نظر من هم دادن سوال فصل 5 اون هم با این بارم زیاد توی امتحان کمی بی انصافی بود... شاید بهتر بود سوالات به نحو دیگری کل مطالب رو پوشش می داد.

[متفکر]