ساعات حضور پس از پایان تعطیلات

ساعات حضور اینجانب جهت مراجعه دانشجویان محترم پرتوپزشکی و مشاوره پایان نامه ها به این شرح اعلام می گردد:

در مرداد ماه: یکشنبه ها و دوشنبه ها ساعت 10 تا 12

در شهریورماه: شنبه ها، دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 10 تا 12

ضمنا اولین جلسه گروه بعد از تعطیلات، روز سه شنبه 29 مرداد ساعت 13/5 در اتاق مدیر گروه تشکیل و پس از آن هفته درمیان در همین روز و ساعت برگزار می گردد.

لازم به یاداوری است که اخرین مهلت ارائه مدارک توسط دانشجویانی که مایلند تا پایان این نیمسال یا 31 شهریور دفاع نمایند، در سایت دانشکده یا اینجا آمده است. تاریخهای مندرج در اطلاعیه مذکور نه از طریق دانشکده و نه گروه، قابل تمدید و اغماض نمی باشد.

موفق باشید

/ 5 نظر / 16 بازدید

عید فطر؛ عید پایان یافتن رمضان نیست. عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد میشود. رمضان کورهای است که هستی انسان را میسوزاند و آدمی نو با جانی تازه از آن سر بر میآورد. فطر شادی و دست افشانی بر رفتن رمضان نیست، بر آمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. بناست که رمضان با سحرها و افطارهایش. با شبهای قدر و مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد. اگر در عید فطر درنیابیم که از نو متولد شدهایم؛ اگر تازگی را در روح خود احساس نکنیم؛ عید فطر، عید ما نیست.عیدتان مبارک.[گل]

88

سلام استاد ببخشید ی سوال داشتم. کسایی که. نیمسال دوم 91-92در س پروژه رو در مقطع کارشناسی برداشتن،تا کی مهلت تحویلشو دارن؟؟

88

تولدتو ن مبارک[گل]

برده ولی آزاد

تقدیم شما از هرآنچه خوبیست[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] انسان های خوب همچو انعکاس ماه در زلال برکه اند لمس شدنی نیستند ولی زیبایی بخش ظلمت شبند. [گل]

س.ا

سلام استاد، خسته نباشيد، من ترم ٥ هستم ، ميتونم يه درس اختيارى اين ترم بردارم؟ يا بايد حتما ترم هاى بالاتر دروس اختيارى را برداشت؟