ثبت نام ترم آینده

کلیه دانشجویان عزیز به نکات و راهنماییهای چندی در رابطه با ثبت نام ترم آینده حتما توجه کنند. ولی قبل از آن به اطلاع می رسانم که روز 2 شنبه 13 شهریور به علت برگزاری آزمون مصاحبه دانشجویان دکتری از حضور در اتاق معذورم. بقیه روزها را مطابق برنامه هستم. در هفته آینده ( از 18 شهریور تا پایان ثبت نام) هر روز بین 10 تا 12 در دانشکده حضور دارم.

1) ترم آینده جهت دروس ترم های فرد (1و3و5و7) برنامه ریزی می شود. بنابر این اخذ این دروس را با توجه به سال ورود خود در اولویت قرار دهید.

2) در صورتی که درسی را از ترم قبل جا گذاشته اید، حتما ابتدا آن را اخذ و کنید و قویا از انتخاب دروس ترم های آتی به هر دلیلی خودداری کنید. هرگونه آشتفتگی در انتخاب واحد پیامدهای ناگواری خواهد داشت که به عهده شخص دانشجو می باشد.

3) به علت محدودیت زیادی که در ارائه آزمایشگاهها وجود دارد حتما هر ترم حداقل یک تا 2 آزمایشگاه را در صورت وجود ظرفیت ثبت نام کنید. در غیر این صورت تضمینی نیست که به موقع فارغ التحصیل شوید.( آزمایشگاه فیزیک مدرن را پس از گذراندن درس انتخاب کنید. ازمایشگاههای هسته ای و آشکارسازی لزوما بایستی با همدیگر اخذ شوند و مخصوص دانشجویان سال آخر می باشد.)

4) دانشجویان ترم هفتم یا بالاتر که مایلند پروژه و کارآموزی بگیرند می توانند این دروس را با هر یک از اساتید گروه (یا در صورت لزوم خارج از گروه) که مایلند بگیرند و در صورت نیاز ظرفیت لازم برای استاد مربوطه باز خواهد شد. اما به 2 نکته مهم توجه کنند.

الف) قبل از ثبت نام در درس پروژه حتما با استاد مربوطه مشاوره کرده و عنوان پروژه خود را تعیین کنند. زیرا اگر پس از انتخاب درس به هر دلیلی نتوانند با استاد به توافق برسند ( مثل ان که استاد تمایلی به ارائه پروژه نداشته باشد یا دانشجو به عناوین مورد نظر استاد علاقه نداشته باشد و بخواهد موضوع و استاد خود را تغییر دهد) باید مجددا ثبت نام کرده و هزینه پرداخت نماید.

ب) جهت کارآموزی دانشجویان مهندسی هسته ای کلیه مراکز پزشکی هسته ای، نیروگاههای برق و سازمانها و شعب وابسته به سازمان انرژی اتمی ایران مورد تایید گروه است. دانشجو با کمک استاد راهنمای خود در یکی از سه دسته فوق جایابی کرده و پس از گذراندن کارآموزی یک نسخه از گزارش آن را به صورت فایل های word & pdf روی cd به گروه هم - علاوه بر استاد راهنما- تحویل دهند.

با آرزوی موفقیت: دکتر اطهری-مدیر گروه کارشناسی مهندسی هسته ای

/ 251 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
89

سلام استاد ببخشید نمیشه تاریخ امتحان مکانیک آماری همون تاریخ قبلیش باشه الان دقیقا افتاده بین امتحان حفاظت و زبان تخصصی یعنی هر سه تاش پشت سرهمه ممنون از اینکه وقت میذاریدو پیغام های مارو میخونید[گل]

-

کنترل درس ترم 6 است نه 5

88

ترم هفتیم خانم دکتر

89

سلام استاد چرا تاریخ امتحان مکانیک اماری تغییر کرده؟اینطوری ما 3 امتحان حفاظت.مکانیک آماری و زبان تخصصی رو پشت سرهم داریم[اضطراب][ناراحت][ناراحت]انصافه؟

دانشجو89

سلام استاد امتحان درس حفاظت 2ام و امتحان مکانیک آماری 3ام و امتحان زبان تخصصی 4ام هست.ما که طبق چارت پیش رفتیم و این 3 درس دقیقا برای ترم 5 هستن پس چرا 3تا امتحان پشت سر هم داریم لطفا رسیدگی کنید.

89

سلام من از گروه پلیمرم انتقال حرارت اقای ره گشا به لیست ما اضافه شده من برداشتم با توجه به اشرافتون به وضعیت گروه هسته ای به نظر شما به حد نصاب میرسه؟

دانشجو

سلام خانم دکتر شما فرمودید حتی کلاسایی که قراره تو حذف و اضافه برداریم از اول مهر بریم سر کلاس بشینیم. ما ازمایشگاه فیزیک1داریم امروز 8 صبح رفتیم دانشگاه 3تا دانشکده فنی آزمایشگاه و فیزیک پلاسما رو گشتیم حتی اسم آز فیزیک نبود تا 20دقیقه به 9 بین دانشکده ها بودیم که به هیچ نتیجه ای نرسیدیم خواهشا پیگیری کنید ما از راه دور میایم کل روزمون بی نتیجه از دست رفت.

دانشجو88

استاد الان که نزدیک حذف و اضافست وشما میتونید کاری برای امتحان نیروگاه وژسمانداری بفر مایید که حداقل 1روز فاصله داشته باشیم. استاد پیرو صحبتهای دوستمون همیشه هم بی نظمی و طبق چارت پیش نرفتن تقصیر ما نبوده.اگه ممکنه رسیدگی بکنید که فقط دغدغه درس خواندن داشته باشیم استرس کمبود وقت امتحان دیگه اضافه نشه برامون.ممنون

مرسده

سلام میشه عنوان دروسی که واسه کنکور ارشد باید خونده بشه رو وبلاگتون بذارید.ممنون(هم آزاد هم سراسری)

88

با عرض سلام خانم دکتر میخواستم مطلع بشم که اگر با استادی پروژه برداریم و با استاده مربوطه ام صحبت کرده باشیم آیا با شماهم باید در میان بگذاریم یا فقط به صحبت با استاده مربوطه بسنده کنیم ؟