مهندسی هسته ای

سفر به دل اتم

نمرات فیزیک هسته ای
ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/٢٧  کلمات کلیدی:

نمرات نهایی درس فیزیک هسته ای را در ادامه مطلب ببینید وجهت رویت برگه ها چهارشنبه هفته جاری ساعت 10 تا 13 به اتاق اساتید فنی مراجعه کنید.


 
دفاع از پایان نامه
ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/۱٩  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد و دکتری که مایلند تا پایان تابستان از پروژه خود دفاع نمایند

بر اساس صورتجلسه مصوب گروه لازم است دانشجویان کارشناسی ارشد حداکثر تا 22 مرداد و دانشجویان دکتری تا 15 مرداد ماه 93 پایان نامه و مدارک دفاع خود را به گروه ارائه کنند. همچنین ضروری است، تقاضای دفاع پس از اتمام کامل پروژه انجام شود و از ارائه مدارک ناقص شدیدا اجتناب گردد.


 
برنامه ترم تابستانی
ساعت ٦:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۳/٢  کلمات کلیدی:

برنامه ترم تابستانی را که در بازه زمانی 21 تیر تا 29 مرداد برای هر درس دو جلسه در هفته ارائه و در هفته اول شهریور امتحانات ان برگزار می گردد به شرح زیر به اطلاع دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد پرتوپزشکی می رسانم. هر گونه ارائه پیشنهاد حداکثر ظرف سه روز

روز های دو شنبه و سه شنبه:

13 تا 16 دستگاههای پرتوپزشکی ( دکتر باباپور) و سیستم های تصویرگر (دکتر حسن طلب)

16 تا 19 روش تحقیق ( دکتر صادقی) و ابزار دقیق ( دکتر پولادیان)

روزهای شنبه و دوشنبه:

10 تا 13 فیزیک بهداشت( دکتر شیرازی)


 
برنامه ترم اول 93-94
ساعت ٥:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۳/٢  کلمات کلیدی:

برنامه ترم آینده را جهت هر گونه اظهار نظر و ارائه پیشنهادات به اطلاع دانشجویان عزیز مقاطع تحصیلات تکمیلی پرتوپزشکی می رسانم.

( زمانها تقریبی است و کلاس در بازه زمانی مصوب دانشکده برگزار می شود.)

مقطع دکترا:

چهارشنبه ها

9-12 یونساز (دکتر حسن طلب)،      1-4 آشکارسازی(دکتر سرداری) و غیر یونساز(دکتر پولادیان)، 4-7 طراحی درمان ( دکتر منفرد)

دروس اختیاری روی برد طبقه سوم فیزیک پلاسما نصب شده است. جهت ارائه درسی که در سرفصل بوده و برای کار پژوهشی خود به آن نیاز بیشتری دارید، تقاضا بدهید تا ارائه گردد. جهت تشکیل هر کلاس لازم است حداقل 5 دانشجو متقاضی باشند. تقاضای خود را تا چهارشنبه 8 خرداد به اطلاع مدیر گروه برسانید.

مقطع کارشناسی ارشد:

یک شنبه ها 7/5 تا 10/5 فیزیک هسته ای(دکتر اطهری)، 13 تا 18 فیزیولوژی (دکتر پیش بین)

دو شنبه ها 10 تا 13 طراحی درمان( دکتر پولادیان)، آشکارسازی( دکتر اطهری)، 13 تا 16 رادیوایزوتوپ(دکتر صادقی)، فیزیک بهداشت( دکتر شیرازی)، 16 تا 19 شتابدهنده(دکتر صادقی)، حفاظ سازی(دکتر سرداری)، فیزیک بهداشت(دکتر شیرازی)

سه شنبه ها 9 تا 12 آزمایشگاه آشکارسازی (دکتر سرداری)، 13 تا 16 سیستم های تصویرگر(دکتر حسن طلب)، دستگاههای پرتوپزشکی( دکتر باباپور)، 16 تا 19 روش تحقیق( دکتر صادقی)

چهار شنبه ها 16/5 تا 19/15 ریاضی(دکتر محمد نیا)


 
ازمون شفاهی دکتری
ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/۱  کلمات کلیدی:
با ارزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز دکتری که ازمون کتبی جامع را داده اند، به اطلاع می رسانم ازمون شفاهی روز دوشنبه ۵ خرداد ساعت ٨/۵ صبح در محل دانشکده فیزیک پلاسما برگزار می گردد. لطفا به موقع حضور داشته باشید.