مهندسی هسته ای

سفر به دل اتم

ثبت نام ترم آینده
ساعت ٧:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٦/۱٠  کلمات کلیدی:

کلیه دانشجویان عزیز به نکات و راهنماییهای چندی در رابطه با ثبت نام ترم آینده حتما توجه کنند. ولی قبل از آن به اطلاع می رسانم که روز 2 شنبه 13 شهریور به علت برگزاری آزمون مصاحبه دانشجویان دکتری از حضور در اتاق معذورم. بقیه روزها را مطابق برنامه هستم. در هفته آینده ( از 18 شهریور تا پایان ثبت نام) هر روز بین 10 تا 12 در دانشکده حضور دارم.

1) ترم آینده جهت دروس ترم های فرد (1و3و5و7) برنامه ریزی می شود. بنابر این اخذ این دروس را با توجه به سال ورود خود در اولویت قرار دهید.

2) در صورتی که درسی را از ترم قبل جا گذاشته اید، حتما ابتدا آن را اخذ و کنید و قویا از انتخاب دروس ترم های آتی به هر دلیلی خودداری کنید. هرگونه آشتفتگی در انتخاب واحد پیامدهای ناگواری خواهد داشت که به عهده شخص دانشجو می باشد.

3) به علت محدودیت زیادی که در ارائه آزمایشگاهها وجود دارد حتما هر ترم حداقل یک تا 2 آزمایشگاه را در صورت وجود ظرفیت ثبت نام کنید. در غیر این صورت تضمینی نیست که به موقع فارغ التحصیل شوید.( آزمایشگاه فیزیک مدرن را پس از گذراندن درس انتخاب کنید. ازمایشگاههای هسته ای و آشکارسازی لزوما بایستی با همدیگر اخذ شوند و مخصوص دانشجویان سال آخر می باشد.)

4) دانشجویان ترم هفتم یا بالاتر که مایلند پروژه و کارآموزی بگیرند می توانند این دروس را با هر یک از اساتید گروه (یا در صورت لزوم خارج از گروه) که مایلند بگیرند و در صورت نیاز ظرفیت لازم برای استاد مربوطه باز خواهد شد. اما به 2 نکته مهم توجه کنند.

الف) قبل از ثبت نام در درس پروژه حتما با استاد مربوطه مشاوره کرده و عنوان پروژه خود را تعیین کنند. زیرا اگر پس از انتخاب درس به هر دلیلی نتوانند با استاد به توافق برسند ( مثل ان که استاد تمایلی به ارائه پروژه نداشته باشد یا دانشجو به عناوین مورد نظر استاد علاقه نداشته باشد و بخواهد موضوع و استاد خود را تغییر دهد) باید مجددا ثبت نام کرده و هزینه پرداخت نماید.

ب) جهت کارآموزی دانشجویان مهندسی هسته ای کلیه مراکز پزشکی هسته ای، نیروگاههای برق و سازمانها و شعب وابسته به سازمان انرژی اتمی ایران مورد تایید گروه است. دانشجو با کمک استاد راهنمای خود در یکی از سه دسته فوق جایابی کرده و پس از گذراندن کارآموزی یک نسخه از گزارش آن را به صورت فایل های word & pdf روی cd به گروه هم - علاوه بر استاد راهنما- تحویل دهند.

با آرزوی موفقیت: دکتر اطهری-مدیر گروه کارشناسی مهندسی هسته ای