مهندسی هسته ای

سفر به دل اتم

دیکشنری هسته ای
ساعت ٥:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٧  کلمات کلیدی:

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

در صورت تمایل، فایل مختصر دیکشنری هسته ای را از این جا دانلود کنید.


 
تعطیلات تابستانی دانشگاه
ساعت ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٦  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویان عزیز

کلیه دانشجویان توجه کنند که دانشگاه از ١٨ مرداد تا پایان تعطیلی( یا تعطیلات) عید فطر، تعطیل می باشد. بنابراین جهت انجام امور اداری خود عجله کنند. همچنین من هم از تاریخ ١٣ ام به مرخصی می روم و نیستم. پس لطفا دران هفته از مراجعه به دفترم خودداری کنید.

و اما دو نکته که بابتش مراجعه کرده بودید حضوری یا نظری:

١) کامنت (یا نظرات) ها صرفنظر از تایید و تشکر یا انتقاد و شکایت به اشتراک گذاشته می شوند مگر این که از استاد یا شخص خاصی اسم برده شده باشد که عدم نمایش ان به منزله ی تایید یا جانبداری نیست. بلکه از ان جا که این فضا کاملا عمومی و قابل مشاهده همگانی است، وقتی با اسم انتقاد می کنید، محاکمه می کنید و حکم می دهید، بدون شنیدن دفاع طرف مقابلتان، پخش ان منصفانه نیست. لااقل من این کار را نمی کنم.

٢) در رابطه با صفحه نظر سنجی که برای اساتیدتان پر می کنید ومی خواستید بدانید ایا قابل مشاهده هست یا خیر، من از مرکز کامپیوتر پرسیده و ایشان هم از مسئول بالاتر و ... خلاصه ،نظر سنجی اساتید کاملا غیر قابل دسترسی است. این فرم ها پس از پر شدن توسط دانشجو یان بلافاصله غیر قابل رؤیت می شود. حتی برای خود دانشجو. هیچکس به ان دسترسی ندارد و به جز امار کل کلاس هیچ جزئیات دیگری قابل مشاهده نیست.

تابستان به همگی خوش بگذرد و قدر لیالی قدر را بدانید.

التماس دعا


 
کارآموزی گروه دوم
ساعت ۳:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویانی که در گروه دوم کارآموزی ثبت نام نموده اند:

خانم ها:قاسمیان، آمره، نژادعباسی،عبیات، بهرامی و جدی

آقایان: ضیغمی، رجبی، عنایتی، ذالنوری، فخیم و گلزار

شروع کارآموزی از 7 مرداد ماه لغایت 25 مرداد بوده و لازم است به تمام مواردی که در جلسه توجیهی گفته شد و به گروه اول (یا ادامه مطلب) یادآوری شده است ، توجه داشته باشند.

در حین کاراموزی از تمام مطالب گفته شده و مشاهدات انجام شده یادداشت برداری نمایید و پس از پایان کار گزارش کامل آن را جهت ثبت نمره تحویل دهید.

جهت انجام بهینه امور، لطفا با سرگروه خانمها یا آقایان تماس گرفته و هماهنگ باشید.