مهندسی هسته ای

سفر به دل اتم

کاراموزی گروه دوم
ساعت ٧:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٥  کلمات کلیدی:

دانشجویانی که برای گروه دوم کاراموزی اصفهان ثبت نام کرده بودند توجه کنند:

1) تاریخ اعزام از 7 مرداد لغایت 25 مردادماه می باشد

2) فبل از اعزام باید فرم کاراموزی را از سرکار خانم توکلی تهیه کرده و به امضای استاد درس برسانند.

3) در صورتی که در جلسه توجیهی نبوده اند حتما یاداوری کنند تا نکات مهم را دوباره برایشان بیان کنم.

4) در صورت انصراف فقط تا چهارشنبه 28 تیرساعت 10 صبح فرصت دارید که انصراف خود را اعلام کنند تا افراد جدید جایگزین شوند.( حتی اگر قبلا انصراف داده اید برای قطعی نمودن آن یک تماس تلفنی دوباره بگیرید.)

5) هزینه اقامت و غذا 200 هزار نومان است که باید مشخص کنید ایا مایل به استفاده از ان هستید یا خیر. (جهت انجام هماهنگی در اداره رفاه مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان لازم است هر چه زودتر خبر دهید)

پس از ارسال لیست دانشجویان به اصفهان هیچ تغییری مقدور نیست.


 
نمرات درس مقدمه ای بر علوم و تکنولوژی هسته ای
ساعت ۱٢:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢۱  کلمات کلیدی:

نمرات درس فوق آماده شد. جهت رویت برگه ها به مدت یک هفته به دفترم در فیزیک پلاسما مراجعه کنید. به ساعات حضور در وبلاگ توجه کنید. پس از یک هفته نمرات قطعی و هیچ اعتراضی پذیرفته نیست.


 
نمرات آشکارسازی
ساعت ٢:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٤  کلمات کلیدی:

دانشجویان عزیز درس آشکارسازی و سیستم های اندازه گیری هسته ای برای مشاهده نمرات خود به ادامه مطلب مراجعه نمایند. رویت برگه ها به مدت یک هفته از تاریخ اعلام نمرات در ساعات حضور.


 
کارآموزی
ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٢  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویانی که در گروه دوم کارآموزی ثبت نام کرده اند یا درس کارآموزی را در ترم مهر ماه اخذ خواهند نمود.

با توجه به انصراف تعداد 3 نفر از دانشجویان گروه اول ظرفیت این گروه خالی شده است و در صورتی که می توانند 17 تیرماه به اصفهان مراجعه نمایند جهت ثبت نام در دوره کارآموزی خود در مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان هر چه سریعتر با اینجانب تماس بگیرند.


 
اعلام نمرات هسته ای
ساعت ۳:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٠  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویان درس فیزیک هسته ای

نمرات این درس نهایی شد. برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه کنید. رویت برگه ها و هر گونه اعتراض، حداکثر تا یک هفته، پس از اعلام نمرات در روز شنبه 10 تیر، مقدور است و پس از ان نمرات قطعی می شوند. بنابراین حتی اگر نمی توانید مراجعه کنید یکی از دوستانتان را به نمایندگی از طرف خود برای مشاهده برگه تان بفرستید. پس از قطعی شدن نمرات هیچ تغییری مقدور نخواهدبود. به ساعات حضورم در این وبلاگ توجه کرده و از تماس غیر ضروری اجتناب فرمایید.


 
هزینه اقامت در اصفهان
ساعت ٤:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۸  کلمات کلیدی:
قابل توجه دانشجویانی که مایل به گذراندن کاراموزی در مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان می باشند ١) در هفته اینده برگه های کاراموزی خود را از اموزش تهیه کرده و جهت امضا به اینجانب مراجعه کنید( همراه داشتن برگه ها در مراجعه به اصفهان الزامی است) ٢) بخش مالی سازمان بابت ٢١ شب اقامت در مهمانسرا و ٢١ وعده غذای گرم ، جمعا به ازائ هر دانشجو ٢٠٠ هزارتومان تقاضا کرده است. پرداخت این هزینه اختیاری است و ارتباطی به کاراموزی ندارد. بنابراین در صورتی که مایل به استفاده از امکانات رفاهی سازمان نیستید می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای کاراموزی خود را بگذرانید و شخصا نسبت به رفع نیازهای خود اقدام نمایید. شماره حساب و اطلاعات لازم در این زمینه در دفتر ریاست دانشکده، اموزش و دفتر اینجانب موجود است. ٣) هر گونه انصراف را تا یک شنبه حضوری یا تلفنی به من اطلاع دهید.
 
شرایط کارآموزی در اصفهان
ساعت ٩:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٧  کلمات کلیدی:

با کمال مسرت به اطلاع دانشجویانی که جهت انجام کارآموزی در مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان ثبت نام نموده اند می رسانم که پس ازپیگیری ها و تماس های مکرر علاوه بر مهیا شدن شرایط اعزام، جهت مهمانسرا و غذا در مدت اقامت، هماهنگی های لازم انجام شده است. بنابراین اعزام در تاریخ مقرر صورت می گیرد. گروه اول شامل خانم ها: اسدی-رعنایی-یکدل و قلمبر آقایان:کفاش-احمدی نژاد-قیطاسی-شیریان-کلاته قدمی-رسولی-عبداللهی و ذالنوری 17 تیرماه به سازمان انرژی اتمی اصفهان مراجعه نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی، در ساعات حضور به دفترم مراجعه کنید. به نکات زیر توجه داشته باشید:

1) رعایت حجاب و کلیه شئونات اسلامی

2) رعایت مقررات سازمان انرژی اتمی ایران وپیروی از کلیه قوانین آن

3) توجه و دقت مضاعف در کار با تجهیزات شامل:

الف) دقت در فراگیری و مشاهده دقیق سیستم ها

 ب) دقت در نگهداری از تجهیزات ظریف و گرانقیمت

ج) و از همه مهم تر، دقت در حفاظت از خود در مقابل پرتوها

هزینه اولیه ای که برای استفاده از خوابگاه اعلام کرده اند معادل شبی 50 هزارتومان به ازائ هر نفر-خوابگاه است. (مشابه هتلها با افزایش نفرات در مهمانسرا هزینه از 50 هزارتومان افزایش می یابد، به طور متوسط برای هر نفر شبی 15000 تومان در نظر گرفته اند). کلا دو تا مهمانسرا یکی جهت خانم ها و یکی جهت آقایان تدارک دیده شده است. به علاوه یک وعده غذای گرم در روز که در روزهای عادی نهار سرو می شود و در ماه مبارک رمضان افطاری یا سحری ارائه می گردد. غذا هم هزینه جداگانه ای دارد. البته با مسئول اموری مالی چانه زنی های مکرر را هم کرده ام که قول داده اند مذاکره کنند اگر شد تخفیف بدهند. برای همگی ارزوی موفقیت کرده وامیدوارم الگوهای شایسته ای از گروه ارائه نمایید تا در آینده با استقبال سازمان در پذیرش کارآموز مواجه باشیم.