مهندسی هسته ای

سفر به دل اتم

ساعات حضور در ایام تابستان
ساعت ۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٢٩  کلمات کلیدی:

با پایان یافتن کلاس ها ساعات حضور اینجانب در دانشگاه به شرح زیر تغییر می کند:

روزهای یکشنبه: ازساعت 9 تا 11 صبح

روزهای دوشنبه: ازساعت 12 تا 15 بعد از ظهر

روز های چهارشنبه: ازساعت 9 تا 11 صبح


 
کارآموزی ترم دوم 90-91
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٢٠  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویانی که در ترم جاری جهت درس کارآموزی ثبت نام کرده اند و تا کنون موفق به جایابی نشده اند.

همانطور که میدانید پس از تلاش و مذاکرات مفصل موفق شدیم با گذراندن دوره کارآموزی به مدت سه هفته بصورت تمام وقت در مرکز تکنولوژی هسته ای اصفهان با سازمان انرژی اتمی ایران به توافق برسیم. گروه اول از 17 تیر لغایت 5 مرداد و گروه دوم از 7مرداد لغایت 25 مرداد پذیرش خواهندشد.ظرفیت هر گروه 12 نفر می باشد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.

دانشجویانی که در این ترم ثبت نام کرده اند ظرف هفته جاری به آموزش مهندسی هسته ای خانم توکلی مراجعه کرده و نام، شماره دانشجویی، تاریخ مناسب جهت اعزام و تقاضای استفاده از مهمانسرای سازمان را اعلام نمایند. عدم مراجعه به معنی انصراف بوده و اسامی جدید جایگزین خواهند شد.


 
نمرات آشکارسازی
ساعت ٦:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/۱٩  کلمات کلیدی:

به نام خدا

نمرات میان ترم درس آشکارسازی و سیستم های اندازه گیری هسته ای

دانشجویان کارشناسی مهندسی هسته ای اعلام شد.

رویت برگه ها : به مدت یک هفته از تاریخ اعلام نمرات در ساعات حضور ، در دانشکده فیزیک پلاسما

به ادامه مطلب رجوع کنید

 


 
نمرات مقدمه
ساعت ۳:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/۱٥  کلمات کلیدی:

نمرا ت میان ترم درس مقدمه ای بر علوم و تکنولوژی هسته ای را در ادامه مطلب مشاهده کنید. برای دیدن برگه ها به مدت یک هفته به اتاقم در فیزیک پلاسما مراجعه کنید. پاسخ های صحیح را هم همانجا روی برد طبقه سوم می توانید ببینید. در صورتی که میان ترم کم شده اید می توانید پایان ترم 13 از 15 بگیرید تا از میان ترم شما صرفنظر شود. ( در ضمن کسانی که هم غیبت زیاد کرده اند وهم در درس کوتاهی نموده اند اگر در پایان ترم جبران نکنند ناچارم که نظر مشورتی خود را خدمت اولیائ محترم ایشان ابراز نمایم.)

یادآوری می کنم با توجه به تعطیلی های مکرر روزهای شنبه و دوشنبه شرکت در کلاسهای هفته آینده الزامی بوده و احتمال تشکیل کلاس جبرانی هم وجود دارند. غیبت در این کلاسها جبران ناپذیر خواهد بود.