مهندسی هسته ای

سفر به دل اتم

نمرات میان ترم مقدمه ای بر علوم و تکنولوژی هسته ای
ساعت ۸:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٢/۳۱  کلمات کلیدی:

دانشجویان عزیز به پیوست نمرات میان ترم خود را مشاهده کرده و در صورتی که کم شده اید حتما سعی کنید تا پایان ترم با تلاش بیشتر جبران کنید. جهت رویت برگه های خود می توانید از تاریخ اعلام نمرات به مدت یک هفته در ساعات حضور اینجانب به دفتر من در طبقه سوم فیزیک پلاسما ٢ مراجعه کنید.


 
تحویل پروژه
ساعت ۸:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٢/٢۸  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویان درس فیزیک راکتور و مقدمه ای بر علوم و تکنولوژی هسته ای

آخرین مهلت تحویل پروژه های درسی شما اول خرداد ماه می  باشد. بنابر این پروژه های خود را حداکثر تا پایان روز یکشنبه هفته آینده در Box من در طبقه سوم فیزیک پلاسما ٢ قرار دهید. پس از این مهلت هیچ پروژه ای پذیرفته نمی شود. لطفا در فرصت باقیمانده پروژه خود را از نظر انطباق محتوی با عنوان و همچنین فرمت یک گزارش علمی بررسی کنید تا نمره کافی از آن کسب نمایید. در ضمن در صورتی که مایل به ارائه آن در کلاس می باشید (پس از تحویل گزارش کتبی در مهلت مقرر) فایل PowerPoint آن را تهیه کرده و برای تنظیم زمان ارائه در کلاس به اینجانب مراجعه کنید. موفق باشید.


 
آزمون میان ترم فیزیک هسته ای
ساعت ٧:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٢/٢۱  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویان درس فوق (هر دو کلاس)
آزمون میان ترم این درس طبق قرار قبلی روز دوشنبه ٢۶ اردیبهشت ساعت ٣ بعد از ظهر به صورت هماهنگ در طبقه دوم ساختمان آزمایشگاهها برگزار می گردد. بنابراین در صورت تعطیلی روز شنبه شما خود را برای این آزمون که تا اول مدل لایه ای تک ذره ( از کتاب مایرهوف ) می باشد، آماده نمایید. فایل الکترونیکی کتاب هم قبلا در اختیارتان قرار گرفته است و برای شرکت در یک کلاس احتمالی حل تمرین جبرانی هم گوش به زنگ اطلاعیه استاد محترم حل تمرین تان باشید. همچنین فراموش نکنید که در جلسه امتحان ماشین حساب همراه داشته باشید. استفاده از وسایل مشترک (ماشین حساب، پاک کن و ..) به هیچ وجه مجاز نمی باشد. برای شما در این آزمون آرزوی موفقیت دارم.

حذف ویرایش نمایش مطلب
ارسال شده در شنبه، ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ - ساعت ٩:۴۴ ‎ب.ظ - نظرات: 0

 
مقدمه ای بر علوم وتکنولو ژی هسته ای. فایل دوم
ساعت ٩:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٢/۱٠  کلمات کلیدی:

قابل توجه دانشجویان درس فوق

آزمون میان ترم این درس در ساعت کلاستان در طبقه دوم ساختمان آزمایشگاهها برگزار می گردد. بنابراین فایل دوم درسی را می توانید از این جا بردارید. همچنین فراموش نکنید که در جلسه امتحان ماشین حساب همراه داشته باشید.  استفاده از وسایل مشترک (ماشین حساب، پاک کن و ..) به هیچ وجه مجاز نمی باشد. برای شما در این آزمون آرزوی موفقیت دارم.